Mersin Satılık ve Kiralık Villa Fırsatları

\"lemasMersin villa siteleri konusunda son dönemin dubleks müstakil evler konusunda en hareketli gelişen şehirlerinden. Özellikle şehrin Yenişehir bölgesindeki birbirinden güzel villalar adeta göz kamaştırıyor.

Villa inşaatları konusunda 30 senelik tecrübeye sahip insaat şirketi Lemas A.Ş, Mersin Yenişehir bölgesinde 18 müstakil satılık ve kiralık dublex villadan oluşan lüks bir villa sitesi projesi hayata geçirmiş.

Mersin – Yenişehir bölgesindeki hem kışlık hemde yazlık olarak kullanılabilen 18 kiralık ve satılık villadan oluşan Lemas Konakları sitesinde mükemmel bir yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, doğalgaz, jenerator, 24/7 güvenlik gibi her türlü tesis ve konfor mevcut.

Lemas Mersin Konaklarındaki satılık ve kiralık villa bilgileri için şirketin www.lemaskonaklari.com adresindeki sitelerine göz atabilir veya 0 (324) 329 09 61 nolu telefondan şirkete ulaşabilirsiniz.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap