Mario Oyunları

\"marioÇağımızda çocuklar eski zamanlardaki gibi dışarı çıkıp bilindik oyunlar oynamıyor; buna sebebiyet veren şey bilgisayarların hayatımıza girmesi. Evlerde veya başka yerlerde bilgisayar başında oturup birçok türde oyun oynayan bir tek çocuklar değil. Büyük küçük herkes internette sanal oyunlar oynamakta.

Kurbağa Oyunları

İnternette çocuklar için sürüyle flash oyun mevcut. Flash oyunları büyükler de vakitleri oldukça oynamakta. Özellikle flash oyunlar için siteler var olmakla birlikte forumlarda da birçok oyun bulabiliyorsunuz.

Mario Oyunları

Herkesin stres attığı birbirinden farklı sanal oyunlar vardır. Kimisi tenis, kimisi yarış, kimisi strateji oyunlarından zevk alır. Mario oyunları sadece çocuklar tarafından değil herkes tarafından zevkle oynanmakta olan oyunlardan biridir. Boş zamanlarınızda Mario oyunlarını oynayarak hoş vakit geçirebilir ve sorunlardan uzaklaşabilirsiniz.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Mario Oyunları” için bir yorum

  1. Ne kadar büyürsem büyüyeyim, hala google yer yer en çok oynanan oyunlar falan yazıp salakça oyunlar deniyorum.

Yorum Yap