Kuzey Güney\’ in Artık Tekrarı Olmayacak

dizi izleKuzey Güney dizisi çarşamba günü Kanal D ekranlarında sizlerle buluşuyor. Yeni bir dizi olmasına rağmen yüksek reyting göstergesine sahip olsa da, Kuzey Güney dizisiyle rekabet edecek diziler de mevcut. Show TV ekranlarında aynı saatte yayınlanan ”Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile ATV ekranlarında yayınlanan ”Aşağı Yukarı Yemişliler” dizisi oldukça beğeni çekiyor. Bu haftaya kadar yayınlanan Kuzey Güney dizisinin bölümleri, diğer günlerde de tekrar olarak seyirci karşısına geliyordu. Fakat kanalın aldığı karar ile reytingler düşünülerek Kuzey Güney dizisinin sadece kendi saatlerinde yayınlanacağı ve tekrarının olmayacağı kamuoyuna duyuruldu.

Kuzey Güney dizisini canlı izlemek için çarşamba akşamları TV başından kesinlikle ayrılmayın, çünkü tekrarı olmayacak. Eğer internetten Kuzey Güney izlemek isterseniz sizleri sitemize davet ediyoruz:

www.kuzey-guney-dizisi-son-bolum-izle.com

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap