İlahiler Dinle

ilahi merkeziİlahiler, Türk toplumunda rağbet gören müzik türlerinden birisidir. Bir çok insan ilahi dinlemek için interneti kullanmaktadır. Şimdi sizlere bir ilahiler dinleme sitesi olan ilahimerkezi’ni tanıtacağım.

İlahimerkezi, Abdurrahman Önül ilahileri ile ön plana çıkmaktadır. Abdurrahman Önül, Türk ilahi piyasasının tartışmasız en önde gelen isimlerinden birisidir. İlahimerkezi’nde, Abdurrahman Önül’ün tüm ilahilerini dinleyebilirsiniz.

İlahiler dinleme konusunda hızlı ve iyi tasarlanmış sayfaları, en geniş ilahi arşivini barındırması, geniş bir ilahi video arşivi ve diğer İslami içerikleriyle İlahimerkezi dikkat çekmektedir.

İlahimerkezi’nin diğer ilahi sitelerine göre birçok güzel özelliği mevcuttur. Mesela sitede çalma listesi oluşturabilirsiniz. Bu şekilde ilahilerinizi liste halinde dinleyebilirsiniz. Kuran-ı Kerim hatim setini Kabe imamından dinleyebilirsiniz. Sitede geniş bir sohbet ve vaaz arşivi bulunmaktadır. Ayrıca risale-i nur, hadis-i şerifler, fıkıh ve menkıbeler bulunmaktadır.

Bir diğer özellik ise ilahimerkezi’ne video gönderebiliyor olmanızdır. Bu sayede sizler de sitenin içeriğine katkıda bulunabilirsiniz.

Bu güzel hizmet veren siteye girip istediğiniz ilahileri dinleyebilirsiniz.

Site adresi: www.ilahimerkezi.com

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

İlahiler Dinle” için 6 yorum

  1. site gerçekten çok güzel ilahileri dinleme konusunda çok başarılılar bir de baya bi sohbet Allah razı olsun

  2. çok güzel bütün ilahiler var birde ilahiler dinlerken hiç takılmıyor çok teşekkürler

  3. abdurrahman önül ilahileri gerçekten çok güzel bu siteden hepsini dinliyorum birde indirebilsem çok güzel olacak.

  4. Selam Allah razı olsun Emrah kardeşim çok güzel bir paylaşım olmuş.Ayrıca sitenin dizaynı ve düzenlemeleri de harika tebrik ederim.

Yorum Yap