İkinci El Oto İlanları

\"oto\"Araba almak için yaz mevsimi şart değil. Sezonu gelmeden de makul ücretlerle otomobil satın almak mantıklı olabilir. Bunun için özellikle her gün güncellenen otomobil haberlerini takip etmek gerekiyor. Otomobil fiyatlarını, ikinci el oto piyasasını, test sürüşü duyurularını veya bayii kampanyalarını takip etmek karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmek açısından yararlı olacaktır.

Bu konuda 2. el oto alım-satımı için sizlere en yeni ilanların ve haberlerin yer aldığı bir site önermek istiyorum: www.otokare.com

Siteye üye olabilir ve otomobil sahibi iseniz ücretsiz 2. el oto ilanı verebilirsiniz. Hatta ücretsiz olarak ilanlarınızı yenileyebilirsiniz. Ayrıca otomobil dünyasında yaşanan gelişmeleri haber tadında okuyabilir, son otomobil testlerini inceleyebilirsiniz. Bu yeni otomobil sitesini mutlaka takip etmenizi öneriyorum.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap