Site Tanıtımı 23 Mart 2011

En Yeni Oyunlar

\"yeni-oyun.com\"Teknolojinin ilerleyip, internet’in hayatımıza girmesi ile birlikte yaşantımızda pek çok değişiklikler oldu dersek yalan olmaz. Bu değişiklikleri bize sağlanan kolaylık olarak da düşünebiliriz. Biz yetişkinlerin pek çok alanda internetten faydalandığımız gibi, günümüz çocukları da internetten fazlasıyla faydalanıyor

Gerek ders işlerken, gerek öğretmenlerinin vermiş olduğu ödevleri yaparken internetten faydalanıp, gerekli bilgileri toplarlar. Tabi çocukların internet ile olan alakaları sadece bilgi toplamak ve ders yapmak ile ilgili değildir. Teknolojinin gelişip, internet’in hayatımıza girmesi ile birlikte çocukların oyun anlayışları ve alışkanlıkları da değişmeye başladı. Çocuklar da teknolojiye ayak uydurup, oyunlarını internet vasıtasıyla oynuyorlar. Nasıl mı? Tabi ki flash oyunlar ile.

İçeriğinde binlerce oyun bulunan oyun siteleri bulunmaktadır. Bu oyun sitelerinin en başında yeni oyun gelmektedir.

Yeni oyunlar sitesinde; savaş oyunlarından boyama oyunlarına, zekâ oyunlarından kız oyunlarına kadar geniş bir oyun yelpazesi bulunmaktadır. Her yaş grubundan çocuğa hitap edebilecek oyunları bünyesinde barındıran bu oyun sitesinde sadece erkeklerin ilgisini çeken oyunlar olduğu gibi, kızlar için de özel olarak yapılmış olan oyunlar da mevcuttur. Bunun yanı sıra hem erkek çocuklarının hem de kız çocuklarının da oynayabileceği en yeni oyunlar bulunuyor.

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap