Crazy Taxi 3 Oyunu Hakkında

Crazy Taxi 3 oyununu oynamak isteyenler bu seferki oyunda oldukça dolu halde sunulan aksiyona hazırlıklı olsunlar. Artık taksicilik sınırlarını zorlar hale geldiğiniz bu oyunda birçok yenilik mevcut. Zaten serinin bu oyununun başlangıç arayüzü ile serinin ilk iki oyununu da oynayabilme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Crazy Taxi 3 High Roller oyununda seçebileceğiniz ve yönetebileceğiniz 12 adet karakter bulunmakta. Oyunda karakter sayısının artmasının yanı sıra müşteriler de daha detaylı ve çeşitli olarak hazırlanmış. Eski serilerde olmayan gece ve gündüz kavramları serinin 3. oyununda oyunculara sunulmakta.

Eski oyunlara nazaran daha kaliteli grafiklerle gelen Crazy Taxi 3 oyununu oynamak içinde çok fazla bir performansa ihtiyaç duyulmuyor. Yani oyun hem sizi eğlendirmeyi başarabilirken hem de performans açısından bilgisayarınızı çok yormuyor.

Bu zevkli oyunu satın almadan önce karar vermek için demo sürümünü indirip kısıtlamalı olarak bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Eğer oyunu indirmek istiyorsanız sizlere oyun indir sitesini tavsiye ederiz.

Direk olarak Crazy Taxi 3 İndirme Linki : Crazy Taxi 3 indir

Oyunu oynayacak olanlara iyi eğlenceler dileriz.

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap