Site Tanıtımı 5 Ocak 2014

Büyük Dosyaları Sıkıştırma Programı

ücretsiz indirBilgisayarınızda ki bir dosyayı başka biri ile paylaşmak istediğinizde yüksek boyutlar sıkıntılara neden olabilir. Bu sıkıntıları aşabilmeniz için doğru programı ve yöntemi kullanarak boyutları küçük bir hale getirebilirsiniz. Özellikle .zip ve .rar şeklinde dosyaları bu işe yarayan özellikleri göstermektedir. Winrar indir ile bu sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Winrar klasörlerin tek bir rar veya zip klasörüne dönüşmesine yardımcı olan bir yardımcı programdır. Her bilgisayar da kesinlikle olması gereken bu programı ücretsiz indir ve sizler de arkadaşlarınızla dosyalar paylaşırken daha hızlı olabilmenin tadını çıkarın. İndirdiğiniz bu programı çok hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

Genellikle oyun indiren kullanıcıların da çok ihtiyacı olacak bu program ile büyük oyunlarınızın da sıkıştırma işlemini yapabileceksiniz. Ücretsiz oyun indir başlığı altında dağıtılan oyunların bu tarz da sıkıştırılma işlemi yapıldıktan sonra yüklenmesi sebebi ile açılmama gibi sorunları artık çözebilirsiniz. Bu gibi bir çok yararlı programı www.indirlivex.com adresinden bulabilirsiniz.

Bunu da Oku:  Yeni Tamindir İnceleme

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap