Bosch Servis İstanbul – 444 1 494

servis merkeziÇok olumsuz bir gün yaşayıp üstüne üstelik evinizde kullandığınız beyaz eşyanız da mı problem verdi? Kişiler üst üste olumsuz şeyler yaşadığı zaman hangi biriyle uğraşacağını şaşırır. Ama az önce anlattığımız gibi beyaz eşyalarınız, bunun gibi sorunlar silsilesinin içinde problem verdiği zaman telaşlanmanıza gerek yok. Çünkü Bosch Servis Merkezi olarak bizleri aradığınız vakit sorunu en iyi ve süratli biçimde halletmekteyiz. Bu şekilde siz müşterilerimizi böyle bir şeyle uğraşmaktan kurtarıyoruz. 444 1 494 nolu çağrı merkezimizi aradığınız an, siz değerli müşterilerimize sadece arkanıza yaslanıp oturmak kalıyor.

Bosch Servis İstanbul – Bir telefon kadar yakın!

Her an gereksinim duyabileceğiniz beyaz eşyalar sorun çıkardağı anda, zaman kaybı yaşamadan yararlanabileceğiniz servisimize 7 gün 24 saat hizmet sağlayan çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınız an, size en yakın tam teçhizatlı servis araçlarımız anında kapınızda olacaktır. Siz değerli müşterilerimize, sağladığımız bakım ve onarım hizmetinin işçilik ve değişen yedek parçaları kapsamında 1 yıl garanti sunuyoruz. En mükemmeliyle çalışmak istiyorsanız bizler yanınızdayız.

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap