Site Tanıtımı 25 Mayıs 2016
bosch servis

Bornova’nın Her Noktasına Aynı Gün Özel Bosch Servis Hizmeti

İzmir’in en eğlenceli ve en kalabalık semtlerinden bir tanesi de yıllardır aynı bölgede hizmet veriyoruz. Bölgeyi çok iyi tanıyan bir ekibe sahibiz ve bu ekibe destek olması bakımından yeni isimleri de bünyemize dahil etmeye devam ediyoruz. Özel Bornova Bosch Servis olarak kaliteden ödün vermeden on yılı aşkın sürerdi bu sektördeki yerimizi alıyoruz ve İzmir’in güzel insanlarına servis kalitesi sunuyoruz. Bosch marka ürünlerinizin sorunları için haftanın her günü kapısını çalabileceğiniz bir firma olduğunu unutmayın ve bu firmanın sektördeki en uygun rakamları sunduğunu da belirtmek isteriz. On yıl gerçekten az bir zaman değil ve özellikle servis sektöründe bu rakam çok daha mucize gibi görünüyor.

Başarının sırrı elbette karşılıklı güven ve insanların güvenini kazandıktan sonra sorunsuz bir şekilde yolunuza devam edebiliyorsunuz. Özel Bornova Bosch Servis firması olarak bizim dikkate aldığımız en önemli detaylardan bir tanesi karşılıklı güven ve bunu da yıllardır sağladığımızı düşünüyoruz. Bosch marka ürünleriniz için servis hizmeti alabileceğiniz firmamız, orijinal parça desteği ile sizlere bahaneler uydurmak yerine ürünlerinizi yeniden sizlere sorunsuz bir şekilde teslim ediyor ve fayda sağlamayı başarıyor.

Kalite odaklı çalışmalarımız ile fark yaratmaya devam ediyoruz ve emin olun firmamızdan hizmet aldıktan sonra sizler de diğer firmalardan bir adım önde olduğumuzu kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Fiyatlarımız da oldukça uygun ve maddi anlamda da sizleri hiçbir şekilde sıkıntıya sokmuyoruz çünkü her zaman söylediğimiz gibi bizim için en önemli detaylardan bir tanesi müşteri memnuniyeti ve güvenidir. Bunu en iyi şekilde yapabildiğimiz takdirde daha uzun yıllar siz değerli dostlarımız ile birlikte olacağımızı da biliyoruz.

Bunu da Oku:  Bosch Servis

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap