Barbi Oyunları

\"barbieHer yaştaki çocuklar için oynaması gereken, onun gelişimine yardımcı olabilecek oyunlar bulunur. Bunlardan biri de barbi oyunları ve barbie giydirme oyunları olarak söyleyebiliriz. Çünkü bu oyunlar, kız çocukları için hem görsel zeka gelişimine, hem yaratıcı düşünme becerisi gelişimime hem de hayal gücünü kullanmasına katkıda bulunacaktır. Ayrıca bu oyunların birçok duygu ve becerileri kazandırdığı da söylenebilir.

Kızlar, barbie giydir oyunlarına ilgi göstermekte ve hoşlanmaktadır. Barbie bebeklere elbiseler giydirir ve sanki moda defilesine hazırlarlar. Çeşit çeşit giysilerden istediklerini seçerler ve giydirirler. Oyunlardaki aksesuarlar ise ayrı bir güzellik ve katkı sağlar. Işıl ışıl aksesuarlarla barbi bebekler süslenir ve giydirilir. Bu oyunlardan keyif almayacak kız çocuğu düşünmek neredeyse imkansız sanırım.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Barbi Oyunları” için bir yorum

  1. iran’da battle.net yasaklanmış. blizzard yasaklanmış yani wow diablo 3 gibi oyunlar yasaklanmış

Yorum Yap