Site Tanıtımı 21 Temmuz 2011

Arçelik Servis Bursa – 444 1 494

arçelikÖzellikle çok sıcak geçen yaz aylarının heralde tek vazgeçilmez eşyasıdır klimalar. Özellikle tatile gidememişseniz ve evinizde kalmak zorundaysanız, gözünüzde o denli büyüyor ki bu eşyalar, sorun çıkarması demek kabusun kendisi oluyor. Özel klima bakım ve onarım servisi olarak bizler sizleri bu problemlerden kurtarmak için karşınızdayız.

Arçelik Servis Bursa

Tüm hafta boyunca hergün her saat yardım alabileceğiniz 444 1 494 nolu çağrı merkezimiz, Arçelik Servis siz müşterilerimizden arıza kaydı alındığı anda servis vasıtalarımızı zaman geçmeden bilgilendirmekte ve en süratli servis hizmetini sizlere göndermektedir. Klimalar duyarlı eşyalar olduğundan dolayı, adresinize gelen teknisyenlerimiz bozulan ürününüzü ayrıntılı bir biçimde inceleyip arızayı kökünden halletmektedirler. Sağladığımız nitelikli teknik servisin dışında, servis hizmeti sonrası işçiliğimize ve değiştirilen parçaya sağlamış olduğumuz güvence, işimize güven duymamamızdan değil, siz değerli müşterilerimizin bizlere güvenmesi içindir. Bunaltıcı yaz günlerinin baş ağrıtmasını istemiyorsanız şirketimizi arayın.

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap