Internet 12 Ekim 2009

Yeni Oyun Siteniz: Oyuniki.Com

\"oyuniki\"Evet arkadaşlar, elimdeki oyun domainini değerlendirmek için yeni bir oyun sitesi açmış bulunmaktayım. Herzamanki gibi eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirebileceğiniz oyun sitemizde yaş şartı olmaksızın herkes gönlünce istediği oyunu oynayabilir.

Sitede birbirinden eğlenceli flash oyunlar bulunmaktadır. Çocuklara yönelik şiddet içermeyen oyunları da eklememeye dikkat ettim. Eğer gözden kaçırdığım bir durum varsa lütfen beni bilgilendirin.

Biraz da teknik bilgilerden bahsetmek istiyorum. Siteyi ASP programlama dili ile yazdım. CSS ile tasarlayıp zenginleştirdim. Önceki oyun sitemde olan tarayıcı uyumluluk sorunlarını giderdim yani Internet  Explorer ve Firefox tarayıcılarında düzgün görüntülenmesini sağladım ve bazı noktalardaki kaymaları düzelttim. Arka Plan resmi ile de görsel bir zenginlik kattığımı düşünüyorum. Şimdi herkesin beğenisine sunuyorum. Umarım beğenirsiniz.

Web Adresi: Oyuniki.Com

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yapılan Yorumlar (5)

 1. hasan

  Emrah,

  Siten hayırlı olsun, çok güzel olmuş. Artık çocuklarımızla oynarız.

  Teşekkürler.

 2. Talat

  Süper olmuş. ;)

 3. Abdırrahim

  Abi Güzel Olmş Eline Sağlık :)

 4. SİNAN TÜRE

  Başarılı bir oyun sitesi olmuş geliştirilir ve desteklenirse dahada iyi yerlere geleceğine inanıyorum çalışmalarınızın devamını diliyorum.

 5. SessizCrew

  Hadi Hayırlı Olsun 2. Oyun Sitesi, Yalnız bu daha bi hoş düzgün olmuş yani ilk bakışta göze daha bi hoş gözukuyor. Eline sağlık. :)

Yorum Yap