Internet 15 Ocak 2011

Townster\’da Yepyeni Özellikler

\"TownsterTownster\’a yepyeni özellikler geldi. 13 Ocak\’ta yapılan yenileme çalışmaları ile kullanıcılarına süpriz hazırlayan Townster, yeni özelliklerini duyurdu:

1) Artık binalarınızı şehrinizin yapısına göre döndürebilirsiniz. Bunun için oyun ekranının sol tarafındaki \”Binayı Çevir\” ikonuna tıklayıp döndürmek istediğiniz eve tıklamanız yeterli.

‎2) İşte en çok beğeneceğiniz özelliklerden biri! Bundan böyle Altın\’larınızı Nakit\’lere dönüştürebileceksiniz. Bunun için oyun ekranının üst kısmındaki \”Nakit Ekle\” butonuna tıklayıp oradan \”Takas\” seçeneğini seçebilirsiniz.

3) Seviye atlamak artık daha keyifli ! Bundan böyle her seviye atladığınızda size Altın ile birlikte Nakit de hediye edilecek!

4) Birçok oyuncumuzun isteği doğrultusunda gelen bir diğer özellik ise, \”Malzeme Deposu\”ndaki binaların satılabilmesi! Artık kullanmadığınız ve Malzeme Deposu\’nda boşu boşuna duran binalarınızı satarak ek gelir elde edebileceksiniz.

‎5) Son yenilikler ise oyunun ekonomisi ile ilgili. Olanakların kiraya olan etkilerinin değişmesinin yanında bundan böyle Townster Nakit\’ler eskisinin 10 katı olacak ve hesabınızdaki Nakit\’ler 10 katına çıkacak.

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap