Sanalika Nedir?

\"sanalika_nedir\"

Sanalika; dünyada olan bitenleri takip ederek, bunları kullanıcılarıyla paylaşan ve istenildiği gibi yaşanılmasına olanak sağlayan çok büyük bir sosyal ağdır.

Sanalika\’da kendinizi istediğiniz tarzda ifade edebilir, özel ve çoklu oyuncularla oynanabilen oyunlar sayesinde eğlenceli vakit geçirebilir, farklı yaşam alanlarından olan insanlarla tanışabilir, Sanalika içinde bulunan çeşitli mekanlarda (bar, disko, sinema salonu, vb.) etkinliklere katılabilirsiniz. Sanalika, şu anda gerçek hayattaki aktivitelerinizi birebir yaşayabileceğiniz en detaylı sanal yaşam alanı olduğunu söylüyor. Bu özelliklerle Sanalika oyun sitesi emsallerinden ayrılmakta ve size bambaşka bir sanal yaşam deneyimi sunmaktadır.

Sanalika caddelerden, alışveriş merkezlerinden, eğlence mekanlarından oluşan büyük bir sanal dünya ve bu oyunu internet tarayıcı çalıştırabilen tüm bilgisayarlarda oynayabilirsiniz.

Bu yazı 53 kez okundu

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Sanalika Nedir?” için 6 yorum

  1. sanalika yaz sonra orda sanalika oyna yAZIO TIKLA
    sonra üye ol yazıo tıkla onu

    orayı doldur sonra giriş yap

  2. ben gıremedım yazanları yapıyom yanlıs dıyo ben anlamadım da gıremedımde

Yorum Yap