Internet 23 Ağustos 2009

Sanalika Nedir?

\"sanalika_nedir\"

Sanalika; dünyada olan bitenleri takip ederek, bunları kullanıcılarıyla paylaşan ve istenildiği gibi yaşanılmasına olanak sağlayan çok büyük bir sosyal ağdır.

Sanalika\’da kendinizi istediğiniz tarzda ifade edebilir, özel ve çoklu oyuncularla oynanabilen oyunlar sayesinde eğlenceli vakit geçirebilir, farklı yaşam alanlarından olan insanlarla tanışabilir, Sanalika içinde bulunan çeşitli mekanlarda (bar, disko, sinema salonu, vb.) etkinliklere katılabilirsiniz. Sanalika, şu anda gerçek hayattaki aktivitelerinizi birebir yaşayabileceğiniz en detaylı sanal yaşam alanı olduğunu söylüyor. Bu özelliklerle Sanalika oyun sitesi emsallerinden ayrılmakta ve size bambaşka bir sanal yaşam deneyimi sunmaktadır.

Sanalika caddelerden, alışveriş merkezlerinden, eğlence mekanlarından oluşan büyük bir sanal dünya ve bu oyunu internet tarayıcı çalıştırabilen tüm bilgisayarlarda oynayabilirsiniz.

Bunu da Oku:  FIFA 2012 Demo Çıktı!

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yapılan Yorumlar (6)

 1. case2222

  hile wrcem

 2. öznur

  sanalika yaz sonra orda sanalika oyna yAZIO TIKLA
  sonra üye ol yazıo tıkla onu

  orayı doldur sonra giriş yap

 3. duygu

  sanalıkaya nasıl gıre bılırım bılen varmı varsa soylesın

 4. duygu

  ben gıremedım yazanları yapıyom yanlıs dıyo ben anlamadım da gıremedımde

 5. sanalika başkanı

  ben başkan tek bir kişiye şifre ve ad verene sanil yüklerin

 6. seher

  çoookgüzeeeeeeeloyuuuuun

Yorum Yap