Internet 9 Şubat 2017
palet bilgisayar masası

Paletten Bilgisayar Masası Fikirleri

Palet deyip geçmeyin! Paletler, yük taşımak için kullanılan bir tür ahşap ekipman. Fakat genellikle kendin yap projelerinde paletten eşyalar ortaya çıkabiliyor. Tabii bu sizin becerinize de bağlı. Eğer kendinize güveniyorsanız, ben yaparım diyorsanız paletten yapılan mobilyalar ile evinize renk katabilirsiniz.

Palet mobilya fikirleri dikkat çekmekle beraber, üretebilmeye müsait olan bu malzemenin özel kerestelerden oluşması, ayrıca zımparalanabilmesi ve boyamaya yatkınlığı ile hemen hemen herkes tarafından tercih edilmesine sebep oluyor. Bende bu yazıda paletten bilgisayar masası fikirlerini derledim. Böylece odanız için bir paletten bilgisayar masası yapma fikriniz için bir ışık tutmuş olacağım.

En Güzel 7 Paletten Bilgisayar Masası Fikri

palet bilgisayar masası palet bilgisayar masası palet bilgisayar masası palet bilgisayar masası palet bilgisayar masası palet bilgisayar masası palet bilgisayar masası

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Eda KARAKAŞ

    Çok güzel fikirlermiş Emrah Hocam.Çok pratik.

Yorum Yap