Microsoft Virtual Academy Nedir?

mvaBaşarılı teknoloji uzmanları, öğrenmekten hiçbir zaman yorulmaz ve büyük teknolojiler durmadan gelişmeye ve değişmeye devam eder. Microsoft Virtual Academy (MVA), 11 farklı dilde sağladığı yüzlerce kurs ile teknoloji uzmanlarına sürekli öğrenim konusunda yardım etmek için uzmanlar tarafından verilen çevrimiçi Microsoft eğitimi sunar. Amacımız, geliştiricilerin, bilgili IT uzmanlarının ve yüksek seviyedeki öğrencilerin en yeni teknolojileri öğrenmelerine, becerilerini geliştirmelerine ve kariyerlerinde ilerlemelerine yardımcı olmaktır. MVA, ücretsizdir ve tüm hizmet Windows Azure üzerinde barındırılır.

MVA üyesi olduğunuzda, öğrendikleriniz için puan kazanabilir, ülkenizdeki ya da dünyadaki diğer üyelerden farklı seviyelerde rozetler ve statüler edinebilir ve tüm kursu tamamladığınızda sertifika sahibi olabilirsiniz. Kişisel panonuz, kişisel öğrenme planlarınıza göre nasıl ilerlediğinizi görmenizi sağlar.

MVA öğrenim fırsatları, talep üzerine verilen kurslar ile canlı etkinlikleri birleştirir.

Kuruluşlarındaki altyapıyı değerlendirmek, dağıtmak, idare etmek, güncellemek ve yönetmek isteyen IT Profesyonelleri, Windows Server eğitimi, Windows 8 eğitimi, Windows Azure eğitimi ve Microsoft Virtualization ile ilgili çevrimiçi kurslardan yararlanabilir.

Web, Windows ya da Windows Phone için uygulama geliştirmeyi öğrenmek isteyen geliştiriciler, Uygulama Geliştirme eğitimi, HTML5 eğitimi, C# eğitimi ve Windows Phone uygulama geliştirme ile ilgili Microsoft kurslarından yararlanabilir.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap