Internet 13 Mart 2011

Günlük Fırsat Siteleri

\"alışverişTüm dünyada yaygınlaşan grup alışveriş siteleri, diğer adıyla fırsat siteleri, ülkemizde de kısa zaman içinde popüler hale geldi. Sayıları oldukça fazla olan fırsat siteleri alışveriş modassı haline geldi. Alışveriş tutukunları ise indirim ve kampanyalardan faydalanmak için hergün bu siteleri takip eder oldular.

Bu sistem, herkesin karşılıklı fayda sağladığı olanaklar sunuyor. Hem müşteri hem kurum sahiplerine…

Sınırlı sayıda ve sınırlı sürede, indirim ve kampanyalara yer veren fırsat siteleri oldukça rağbet görüyor. Yeni keşfeden kullanıcılar bile sistemin büyüsüne kapılarak alışveriş yapmaktan çekinmiyorlar. Çünkü kendileri için fırsat olarak görüyorlar.

Aşağıda bu sitelerden en çok popüler olanlarını sizler için listeledim:

\"markafoni\"

www.markofoni.com

\"trendyol\"

www.trendyol.com
\"şehirfırsatı\"
www.sehirfirsati.com
\"grupanya\"
www.grupanya.com

\"grupfoni\"

www.grupfoni.com
\"yakala.co\"
www.yakala.co

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yapılan Yorumlar (5)

 1. chill-m

  2 günlük yokluğumu fırsat bilip açıvermiş

 2. Ahmet Yandım

  Aslında en kolayı fırsatları günlük çeken http://www.firsatfan.com sitesi,bence çok iyi düşünülmüş bir fikir,üstelik kriter verip şehir,fırsat sitesi ve kategoriye göre listeleyebiliyorsunuz. Hepimize hayırlı olsun…

 3. Efe Bey

  Benim tavsiyem her gün farklı bir ürünü fırsat fiyatları ile satan siteler ve bunlardan en başarılı olanı bence http://www.haftalikfirsat.com

 4. Fırsat

  Yukarda sayılan tüm fırsat siteleri fırsatlarını tek bir yerden http://firsatx.com/ sitesinden kolayca takip edebilirsiniz. Umarım beğenirsiniz.

 5. mehmet yadigar

  Geçenlerde 2 tl’ye fotoğrafçılık eğitimi yakaladım normalde 200 tl.nin altına istanbulda bulamıyordum çok iyi isabet geldi..

  Takip edip yakaladığım yer oldu. Sağolsunlar müşteri hizmetleride o kadar soruma usanmadan cevap verdi.

  Şimdi normalde kurslarda bu fiyata alman imkansızdı. http://www.grupcimri.com teşekkür ve tebrik ediyorum. Kullanıcı olarak tavsiye ediyorum.

Yorum Yap