Internet 17 Ocak 2013

Grafik Animasyon Tabanlı Web Sayfası Hazırlama Kursu

\"Yeni_kurs\"Günümüzde mesleklerin değişime uğraması, yenilenmesi ve daha karmaşık bir yapıya dönüşmesi nedeniyle, mesleki yeterliklerin de geniş tabanlı bilgi, beceri ve kabiliyetlere dayalı olmasını ve programların buna göre geliştirilmesi zorunlu hale gelmiştir. Bu ihtiyaçlardan ötürü çeşitli meslek çalışanları özellikle Bilişim Teknolojileri programlarına ilgi göstermektedir ve sertifika edinmektedir. Bu kapsamda Çankaya Halk Eğitim Merkezi\’nde vermiş olduğum işletmenlik eğitimlerine, Şubat 2013 itibariyle Grafik Animasyon Tabanlı Web Sayfası Hazırlama Kursu ile devam edeceğim.

Ulusal ve uluslararası düzeyde standartlara uygun, her yaşta ve düzeyde bireye Grafik Animasyon Tabanlı Web Sayfası Hazırlama yeterliliği kazandıracak açılacak bu kurs hakkında özetle şu bilgilere yer vermek istiyorum.

Kurs Tarihi: Şubat 2013

Kurs Günleri: Salı – Perşembe

Kurs Saatleri: 18:00 – 21:00

Yer: Çankaya Halk Eğitim Merkezi

Eğitimci: Emrah HAS

160 saatlik eğitime katılacak olanlar; kurs sonunda grafik , animasyon ve editör programlarını birlikte kullanarak web sayfası hazırlayabilecekler.

Kurs içeriğinde HTML, görüntü işleme (PhotoShop), animasyon düzenleme (Flash), web tasarım editörü (Dreamweaver) yer alıyor.

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap