Photoshop CS6 İndir

\"Photoshop\"Photoshop uygulaması ilk defa 1987 tarihinde Michigan Üniversitesi\’nde doktora yapan Thomas Knoll isimli bir vatandaş tarafından geliştirilmeye başlandı. Photoshop ismini verdiği bu yazılım ile Plus üzerinde monokrom ekrandasiyah-beyaz resimler düzenlenebiliyordu. Bu programın geleceğini tahmin eden Adobe firması da gelecekte milyonlarca kişinin kullanacağı ve tüm Dünya üzerinde en popüler bilgisayar programlarından biri olacak photoshop programını satın aldı.

2009 yılına kadar photoshop cs5 sürümü güncelleştirildi. 12 nisan 2010 günü Adobe Photoshop Cs6 piyasaya çıktı. \”İçerik Duyarlı Dolgu\” adlı özelliği ile CS5 sürümü dikkat çekti. Bu özellik ile mesela çekilen bir fotoğrafta kareye girmesini istemediğiniz fakat gene de girmiş olan şeyleri fotoğraftan kaldırabiliyorsunuz ve sanki hiç onlar daha önce fotoğrafta yokmuş gibi bir kalitede fotoğrafı düzenleyebilyorsunuz.

\"photoshop

\"photoshopProgramın son sürümü olan photoshop cs6\’nın en çok konuşulan diğer bir yeniliği ise \”Sıra dışı boyama efektleri\” diye bilinen bir özellik. Photoshopun bu özelliği ile meselâ; gün batımına yaklaşılan bir anda, bir manzarayı fotoğraflamış olalım. Bu fotoğrafta dağlar, ağaçlar, bir dere ve üzerindeki köprüde insanlar. Güneşin batma anına yakın çekilen bu manzarada yapacağımız işlemler ile sanki fotoğraf gündüz çekilmiş gibi düzenleme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Tam tersi şekilde gündüz çekilen bir fotoğrafı gene akşam çekilmiş gibi düzenlemek mümkün. Resim düzenleme programı photoshop indir.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Photoshop CS6 İndir” için bir yorum

Yorum Yap