Niçin Photoshop Kullanmalıyız?

Photoshop copyİnternet dünyasında milyonlarca tanıtım, siteler, duyurular vs. birçok temeli tasarıma dayanan planlar veya projeler hazırlanmaktadır. Bunların amacı insanların dikkatini çekmektir. Dikkat çekmek ise güzel bir tasarım ve insanları gözlerini kamaştıracak türden şekiller olmalıdır. Bunlar içinde günümüzde grafik tasarımlı programlar kullanılmaktadır. Photoshop tam bunlar için hazırlanmıştır. Örneğin; bir banner veya logo tasarımı yapıyoruz. Normal paintle yaptığımız logo ile photoshopta hazırladığımız logo kesinlikle bir olamaz. Photoshop çok daha güzel sonuçlar verir.

İşte bunun için kaliteli, şık, güzel, tasarımlar oluşturmak ve yayımlamak istiyorsak Photoshop vazgeçilemiyecek bir kaynaktır.

Fotoğrafçılık unsurları arasında en önemli programların başında gelir. Nasıl ki fotoğraf çektirdikten sonra ”ben rutüşlu istiyorum” diyorsunuz işte o rutüş nasıl mı oluyor işte bunun cevabı; Photoshop.


Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Niçin Photoshop Kullanmalıyız?” için bir yorum

  1. Photoshop ile kulağına küpe ışıltısı yapanlar için beyin nakli yapacağız. Hiçbir şey için geç değil. Onları topluma geri kazandırmalıyız

Yorum Yap