Grafik Tasarım 7 Eylül 2009

Mükemmel 20 Blog Tasarımı

\"veerle\"Blog tasarımı kolay ve zevklidir. Tercihiniz ne olursa olsun, her zaman mevcut temaları günlüğünüze saniyeler içinde uygulayabilirsiniz. Stil ve renklerle oynamanıza hiç gerek yoktur üstelik. İhtiyacınız olan tek şey, içerik sunumu ile ilgili aklınızı işe koşturmaktır. Yani hergün güncellenen bir blog olması gerekmektedir. Sonuçta, her blogcu aynen diğer siteler gibi olsun ister. Aslında, sıfırdan tasarlanmış çarpıcı ve yaratıcı bloglar, küçük bir grup oluşturmaktadır.

Bu yazıyı gözleriniz şenlensin diye yayınlıyorum :) Aşağıda listelediğim tasarımlarda bence küçük ayrıntılara dikkat edin. Şunu biliyorum ki, her güzel ve renkli header grafiklere sahip olması, o siteyi iyi bir blog yapmaz.

Umarım, burada yayınladığım bloglar, kendi tasarımlarınızı geliştirmek için yeni fikirler sunar.


\"31three\"\"blagonic\"\"cameron\"\"simplebits\"\"hicksdesign\"\"geniant\"\"circlesix\"\"lamin\"\"designdisease\"\"surfgarden\"\"superflousbanter\"\"larissameek\"\"binary\"\"rikcatlow\"\"idiot\"\"vikiworks\"\"laura\"\"meerblickzimmer\"

Bunu da Oku:  Hangi Temayı Kullanıyor? Öğren

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yapılan Yorumlar (2)

  1. Talat

    İlginç tasarımlar var.

  2. SessizCrew

    Gerçekten sade ve mukemmel tasarımlı blog’lar teşekkurler :)

Yorum Yap