Eğitim 26 Aralık 2015
ders ve etkinliklere katılım formu

Ders ve Etkinlikliklere Katılım Notu Değerlendirme Ölçeği

MEB İlköğretim Kurumları Yönetmeliği’nin 35. maddesindeki; “Her yarıyılda bütün derslerden en az bir ders içi (Ders ve Etkinliklere Katılım) puanı verilir.” gereğinde Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi için bir Ders ve Etkinlikliklere Katılım Notu Değerlendirme Ölçeği hazırladım.

MEB İlköğretim Kurumları Yönetmeliği Madde 20 – (4) bendinde “Ortaokul ve imam-hatip ortaokullarında öğrencilerin başarısı; sınavlar, ders etkinliklerine katılım ve varsa proje çalışmalarından alınan puanlara göre değerlendirilir.” ifadesine göre ders için öğretmen arkadaşlarım, ders ve etkinliklere katılım değerlendirme formu kullanmalıdır. Bende kendi dersim (Bilişim Teknolojileri ve Yazılım) için hazırladığım ders ve etkinliklere katılım değerlendirme ölçeği dosyasını sizlerle paylaşıyorum. Umarım yararlı olur.

ders ve etkinliklere katılım notu değerlendirme ölçeği

Ders ve Etkinlikliklere Katılım Notu Değerlendirme Ölçeği Excel Dosyası indir

Ders ve Etkinlikliklere Katılım Notu Değerlendirme Ölçeği PDF Dosyası indir

Bunu da Oku:  BTY Dersi Donanım-Yazılım Konusu Çalışma Yaprakları

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap